x Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w polityce prywatności .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

Nawiewnik wirowy kierunkowy NWK1 i NWK2

Nawiewnik wirowy kierunkowy NWK1 i NWK2

2017.04.13; 15:34

Nawiewnik wirowy kierunkowy NWK1 i NWK2

Do oferty produktowej KLIMAT PRO wprowadziliśmy nowy nawiewnik wirowy kierunkowy NWK1 i NWK2.

Nawiewnik wirowy kierunkowy posiada kierownice z tworzywa sztucznego, które można indywidualnie regulować, dzięki czemu doskonale miesza wypływające powietrze z tym znajdującym się w pomieszczeniu.

W sprzedaży dostępne są:

  •  nawiewnik wirowy kierunkowy NWK1 prostokątny,
  •  nawiewnik wirowy kierunkowy NWK2 kołowy.

Wykonanie

Płyta czołowa nawiewnika wykonana jest standardowo z blachy czarnej. Może zostać pomalowana na dowolny kolor RAL. W zależności od potrzeb, nawiewniki produkowane są w dwóch kształtach: kwadratowym i okrągłym. Lotki wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Istnieje możliwość montażu lotek w kolorze białym.

Zastosowanie

Nawiewnik wirowy jest to produkt końcowy instalacji wentylacyjnych. Dzięki wykorzystaniu kierownic z tworzywa sztucznego, które można indywidualnie regulować, doskonale miesza wypływające powietrze z tym znajdującym się w pomieszczeniu. Pozwala również na dowolne kształtowanie strumienia powietrza nawiewanego. Taka konstrukcja skutkuje możliwością dostarczenia dużej ilości powietrza przy niskim hałasie. Zalecane do użycia w pomieszczeniach o wysokości od 2,6 do 4 m oraz tam, gdzie amplituda temperatury powietrza nawiewanego do temperatury powietrza będącego w pomieszczeniu nie będzie większa niż 10K.

Więcej informacji na temat naszych nowych nawiewników znajduje się tutaj.

« Poprzedni Następny »