x Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w polityce prywatności .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

Rok 2015 w wydaniu KLIMAT PRO – podsumowanie

Rok 2015 w wydaniu KLIMAT PRO – podsumowanie

2016.01.29; 16:28

Rok 2015 był dla marki KLIMAT PRO okresem intensywnych działań prowadzonych na rzecz udoskonalania dotychczasowych produktów i wdrażania nowych rozwiązań, jak również realizowaniem zamówień dla wielu ciekawych inwestycji. Poniżej przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

Pierwszym efektem naszych działań w minionym roku było wprowadzenie nowych, udoskonalonych konstrukcji podpór dachowych - prostej oraz regulowanej. W następnych miesiącach skupiliśmy się na poszerzeniu naszej oferty o nowe kategorie. Były nimi produkty preizolowane oraz produkty spawane. W równoległym czasie prowadzone były starania w kierunku aktualizacji katalogu KLIMAT PRO. Nowe wydanie, uwzględniające wszystkie wprowadzone ulepszenia i nowości produktowe ukazało się w drugiej połowie minionego roku. Ostatnie miesiące z kolei poświęcone zostały kategorii "Produktów końcowych". Za sprawą tych działań nasza oferta w tym zakresie poszerzyła się o nawiewniki szczelinowe.

Rok 2015 to nie tylko zmiany w zakresie naszego asortymentu. Minione 12 miesięcy to także realizacja zamówień na produkty KLIMAT PRO na obiektach z różnorodnych branż. Do najważniejszych z nich należały m.in. Dworzec PKP Bydgoszcz, multimodalny obiekt Łódź Fabryczna czy Termy Warmińskie. Nasze produkty cieszyły się zainteresowaniem również poza granicami kraju, w takich obiektach jak choćby fabryka papieru CMPC Celulose Riograndense w Brazylii.

Zwiększająca się z roku na rok różnorodność branż, dla których realizujemy zamówienia dowodzi o jakości produktów KLIMAT PRO i rosnącym zaufaniu względem naszej marki, za co bardzo dziękujemy.

 

 

« Poprzedni Następny »