x Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityka prywatności .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

O marce

Jakość

Jakość

Jakość jest jedną z najważniejszych wartości marki Klimat Pro. Przejawia się w dbałości o najwyższy standard produkowanych i oferowanych wyrobów, procesów zachodzących wewnątrz firmy oraz w kontaktach z klientami. Klimat Solec, właściciel marki Klimat Pro, pracuje w oparciu o normy jakości ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001.

Wysoka jakość produktów gwarantuje ich sprawne oraz bezawaryjne działanie. W celu spełnienia wysokich standardów, produkty Klimat Pro wytwarzane są w oparciu o rygorystyczne normy produkcyjne. Proces tworzenia produktów rozpoczyna się od ustalenia wymagań jakościowych związanych z wyrobem a następnie udokumentowaniu ich w normach zakładowych, planach jakości, procedurach i instrukcjach. To pozwala na produkcję w pełni powtarzalnych wyrobów. Produkty gotowe poddawane są kontroli jakości, w razie jakichkolwiek odchyleń od pierwotnych założeń stosowana jest procedura postępowania z wyrobami niezgodnymi.

Produkty marki Klimat Pro są badane i udoskonalane we własnym laboratorium, dzięki czemu jeszcze lepiej spełniają wymogi skomplikowanych projektów przy jednoczesnym uwzględnieniu kosztów ich użytkowania.