x Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityka prywatności .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

O marce

Technologia i produkcja

Technologia i produkcja

Procesy technologiczne są opracowywane przez wykwalifikowanych inżynierów oraz wspierane przez nowoczesny park technologiczny, który zapewnia realizację produktów w bardzo dobrej jakości. Dbając o dobro i satysfakcję oraz wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zmodernizowany został park maszynowy pod kątem produkcji kanałów i kształtek wentylacyjnych w podwyższonej klasie szczelności.

Innowacyjność procesów produkcji, ciągłe doskonalenie oraz liczne procedury, instrukcje i normy zakładowe spowodowały ukierunkowanie całej organizacji produkcji na potrzeby klienta. Procesy technologiczne oprócz systemu informatycznego oparte są również na wewnętrznym systemie szkoleniowym TQM (Total Quality Managment), którego celem nadrzędnym jest kreowanie norm oraz instrukcji stanowiskowych i jakościowych do poszczególnych operacji procesowych. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a nad realizacją każdego zlecenia pracuje zespół bardzo doświadczonych osób.

Proces produkcyjny jest wspierany przez nowoczesny i rozbudowany park maszynowy zapewniający wysoką jakość produktów. Jest on również wspierany przez system informatyczny począwszy od zamówienia klienta poprzez produkcję aż po obsługę logistyczną.