x Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityka prywatności .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

O marce

Niestandardowe realizacje

Niestandardowe realizacje

Klimat Pro jest marką bardzo elastyczną, co pozwala na wykonywanie dużej gamy produktów z branży wentylacyjnej spoza oferty katalogowej jak również produktów spoza branży wentylacyjnej.

Firma dysponuje wycinarkami plazmowymi, prasami krawędziowymi, zaginarkami mechanicznymi, nożycami gilotynowymi czy zwijarkami mechanicznymi do blach i kształtowników. Maszyny te pozwalają na obróbkę materiałów ze stali zwykłej przy przekrojach prostokątnych o grubości do 5 mm, a przy przekrojach okrągłych do grubości 3mm. Bogaty park urządzeń spawalniczych pozwala wykonywać prace spawalnicze w zakresie spawania materiałów ze stali zwykłej i kwasoodpornej o zróżnicowanej grubości.

Zautomatyzowana malarnia proszkowa pozwala na wykonanie usługi malowania proszkowego w dowolnym kolorze RAL. Elementy wykraczające poza możliwości malowania proszkowego zabezpieczane są powłokami lakierniczymi na mokro.
Niestandardowe wyroby wykonywane są w oparciu o rysunki techniczne oraz zapytania koncepcyjne dostarczane przez klientów.